Honey

Sale price Price $10.99 Regular price Unit price  per 

1 lb. jar of honey from Eisele's Honey in Westfield. 

Eisele’s Honey is a small, family-owned business dedicated to providing the highest-quality honey possible since 1981. Our honey is produced with integrity in Indiana from registered Midwestern American hives, with zero additives or chemicals.